Bodil  Bouclégaren 886606 Cocoa - Wolgroothandel.nl
Je bent niet ingelogd, log eerst in om artikelen op je verlanglijst te kunnen plaatsen.
Klik hier om in te loggen >>
Bodil  Bouclégaren 886606 Cocoa
Bodil  Bouclégaren 886606 Cocoa
Permin of Copenhagen
Bodil Bouclégaren 886606 Cocoa
 

Bodil van Permin is een natuurlijk bouclé-garen in zijn puurste vorm.

Bodil is een exclusief bouclé-garen gemaakt van 100% natuurlijke vezels. Het garen bestaat uit 70% superfijne alpaca, gecombineerd met 12% merinowol en 18% katoen, wat zorgt voor een unieke mix van zachtheid, lichtheid en volume.

De lusjes in het garen zijn vrijwel gesloten, waardoor het prettig breit. Deze lusjes geven het eindproduct een prachtige textuur en een elegante, zachte uitstraling.

De bouclé-look is actueler dan ooit; met Bodil creëer je een gebreid kledingstuk dat soepel, licht en ongelooflijk zacht aanvoelt en er tegelijkertijd vol en luxueus uitziet.

Bodil is uitermate geschikt voor truien, vesten en accessoires.

Samenstelling: 70% superfijne alpaca, 18% katoen en 12% merinowol
Bol van 50 gram
Looplengte: 100 meter
Stekenverhouding: 13 steken x 21 naalden
Naalddikte: 6 mm
Onderhoud: Handwas

Bodil van Permin wordt in Italië geproduceerd door een familiebedrijf dat gespecialiseerd is in garens met alpacawol.
Het bedrijf voldoet aan de EU-regelgeving inzake chemicaliën en hecht veel waarde aan milieuverantwoordelijkheid en veiligheid.
Het bedrijf streeft naar transparantie en duurzaamheid in alle processen, met veel aandacht voor dierenwelzijn en de bescherming van graas- en fokgebieden.

Feiten over de alpaca:
De alpaca is om diverse redenen een duurzaam dier. In tegenstelling tot schapen en geiten, die met hun scherpe hoeven schade kunnen toebrengen aan het grasland, hebben alpaca's slechts twee tenen en zachte voetzolen die de bodem of het weiland niet beschadigen.
Alpaca's grazen door het gras af te 'snijden' in plaats van het met wortel en al uit de grond te trekken.
Alpaca-vezels bevatten minder vet, waardoor de wol gemakkelijker kan worden gereinigd zonder gebruik van chemicaliën.
Al sinds 2500 v.Chr. vormen alpaca's een belangrijke inkomstenbron voor de Inca's en dat zijn ze vandaag de dag nog steeds.
Alpaca's in de Inca-regio's van Peru putten de water- en landbronnen die nodig zijn voor de landbouw niet uit.
 

Wij gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren en om de website zo goed mogelijk te laten werken. Door gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Privacy & Cookiebeleid